Tijd voor de live show! Dit keer zijn er maar liefst vijf bewoners genomineerd: Jane, Sharice, David, Jolien en Mattheüs. Welke bewoner moet vanavond het Big Brother huis verlaten? In dit bericht lees je terug hoe de live show verlopen is en van welke bewoner zijn of haar avontuur ten einde gekomen is.
Niemand in mijn huis is zeker van zijn plek voor de halve finale, op Jordy na. Jordy die ten koste van de nachtrust van Sharice het ticket voor de halve finale pakte. en zich daarmee plaatste voor de halve finale. Welke bewoners voegen zich bij Jordy? Is het Sharice, Jane, David, Mattheüs of Jolien? We gaan het zien. Welkom bij Big Brother live de exit!
Big Brother zegt dat er hard gespeeld wordt. En dat werd duidelijk aan het begin van de week. Sharice, als jij nou voor Jordy was gegaan had je hem in de gameroom laten slapen? Nee zegt Sharice, iedereen had nood aan een feestje. De enigste reden was dat ik bleef staan dat het 50-50 was. Ik zou niemand in de gameroom laten slapen. Heeft die actie jou doen veranderen vraagt Big Brother. Niet perse antwoordt Sharice, het was een eye opener voor mijzelf. Het heeft mijzelf ook sterker gemaakt, het bracht me niet op wat ik hoopte. Maar ik ga verder strijden. Big Brother merkt op dat er veel gehuild werd. David, jouw zorgzame kant viel op. Hoe jij Sharice probeerde te troosten was mooi om te zien. Ben jij aan het groeien in de rol van zorgzame vader? David antwoordt dat hij de oudste is met de meeste levenservaring. Ik vond het niet meer dan normaal dat ik bij Sharice checkte door de deur hoe het ging.
Big Brother begint dan over de duo’s, Jane jij sprak je vrij duidelijk uit over de actie van Jordy tegenover Sharice. En toen je met Jordy moest samenwerken sprak je geziht boekdelen. Zijn jullie naar elkaar toe gegroeid. Jane antwoordt dat ze Jordy een top gozer vindt. Maar qua spel zijn we rivalen. We zijn qua persoon veel hetzelfde en dat werd ook wel duidelijk. Is er sprake van vriendschap vraagt Big Brother. Jane antwoordt met een lach dat ze matties zijn. Jordy hoe zou jij het noemen vraagt Big Brother. Matties antwoordt Jordy, ik maak wel onderscheid in het spel. Ik was blij met haar aan mij zijde. Ik ben niet anders naar haar gaan kijken. Big Brother zegt dat er ook gelachen is, Mattheüs kun jij omschrijven hoe het is om een lach van een bekende te horen? Mattheüs antwoordt dat hij meteen wist dat het zijn moeder was. Het was een geweldig gevoel, het was top. Jordy zegt Big Brother, je kreeg een brief. Het raakte jou, is er een specifieke zin die je is bij gebleven. Ja antwoordt Jordy, dat is dat we te weinig zeggen dat we van elkaar houden. Dat hebben ze opgeschreven en dat kwam hard binnen. Big Brother zegt dat er brieven, audio berichten, maar ook een freeze. Jolien, jij droomde van een freeze maar dat het je moeder was was een verrassing. Doordat Sharice bewoog kon je haar knuffelen, had je het kunnen volhouden als dat niet was gebeurd? Jolien antwoordt dat ze zzich voor had genomen niet te bewegen. Maar of het mij zou lukken weet ik niet. Ik had nooit verwacht dat het mijn mama zou zijn. Ik ben Sharice dankbaar dat ze het verbroken heeft.
Bewoners zegt Big Brother, ik ga jullie niet in spanning laten. De bewoners die op het scherm verschijnen zijn zeker van een plek van de halve finale. Daarna zien we twee bewoners verschijnen, het zijn: Sharice en Jolien. Jullie zijn zeker van een plek van de halve finale zegt Big Brother. Er zitten nu nog drie bewoners in spanning, wie voegt zich bij Jolien en Sharice? Daarna verschijnt de volgende bewoner in beeld, het is: Mattheüs. Jane en David zegt Big Brother, een van jullie zal mijn huis net voor de halve finale. Op het scherm komt de bewoner die wel mag blijven. Vervolgens verschijnt de foto van: Jane. Dit betekent dat David het Big Brother huis moet verlaten. David neemt afscheid van de groep. Sharice heeft het er moeilijk mee. David lijkt het niet erg te vinden. Ik ga naar het vrouwke lacht hij. Hij geeft nog een laatste knuffel aan Sharice en Jane. De ballen roept hij nog voordat hij de dagboekkamer in gaat.
In de dagboekkamer laat David weten dat hij het wel aan zag komen. Ik was blij met de resultaten. Ik had niet verwacht zover te komen. Mijn doelstelling was om de twee weken te halen. Dat is iets uitgelopen naar acht weken. Ik heb bevestigt gekregen hoe graag ik mijn vrouw en zoon zie. Dat is zwaar bij mij binnen gekomen. Ik zou het niet anders doen, ik ben binnen gekomen het spel niet te spelen. De laatste drie weken ben ik mijzelf geweest, veel gelachen. Ik kan deze week niet mooier afsluiten. Big Brother vindt dat mooi om te horen, hoe erg heb je je gezin gemist? David zou zich waarschijnlijk nooit meer inschrijven voor zo’n spel. Ik heb beseft hoe zwaar ik mijn vrouw nodig heb. Ik verlang naar haar, wil bij haar zijn en mijn kindje. Big Brother bedankt David, het gaat je goed. Daarna zien we de hoogtepunten van David tijdens zijn verblijf in het Big Brother huis. Daarna stapt hij de taxi in. De voice over laat weten dat de strijd doorgaat, wie behaald de finale week?