Home » Decision makers Sharice en Eva moeten een kleding token verdelen, Jeffrey krijgt deze niet en vindt de keuze egoïstisch

Decision makers Sharice en Eva moeten een kleding token verdelen, Jeffrey krijgt deze niet en vindt de keuze egoïstisch

Door BigBrotherNederland

Afgelopen avond klonk er ineens een geluidssignaal in het Big Brother huis. Big Brother laat weten dat decision makers Sharice en Eva naar de decision room moeten komen. De rest blijft achter in het huis.

Na enige tijd klinkt er ineens een geluid van de vending machine. Een paar bewoners rennen erheen en komen erachter dat het een kleding token is. Pak hem dan Jeff zegt Mattheüs en stopt de token in zijn hand. Jeffrey zegt hij wordt nu in mijn handen geduwd maar… Jane zegt enthousiast dat zij hem wel wil. Hoezo jij wilt hem vraagt Jeffrey gepikeerd en legt de token op tafel. Jane pakt de token en Jeffrey kijkt verbaasd. Hoezo pak jij die? Waarom doe je zo boos vraagt Jane. Elsa voegt eraan toe dat het een grapje is. Dan klinkt er nog eens het geluid van de vending machine. Gillend gaat Jane erheen en komt erachter dat het een sleutel met Sharice haar naam is. Jeffrey zijn gezicht staat inmiddels op onweer en Elsa benadrukt dat de actie van Jane een grapje was. Het was echt een grapje man, niks bijzonders. Als we geen grapje kunnen maken wat voor zin heeft het dan hier te zijn? Jeffrey mompelt wat terug en Elsa benadrukt dat het voor Sharice is. Jeffrey vindt het op zijn beurt totaal niet grappig.

Big Brother neemt dan het woord, bewoners. Dat was een kledingkast token. Ik ben blij dat jullie er zo enthousiast op reageren. Hij is voor Sharice. Jeffrey merkt op dat ze voor zichzelf kiest, fine. Een kleding token verdelen, wie verdiend deze het meest? Ze kiest het voor zichzelf. Ik vind dat heel egoïstisch. Ik leg die op tafel en het zijn dieren die ernaar toe vliegen he. En dan denk ik what the f*ck, oh grapje, grapje. Ik ben benieuwd uit wie ze konden kiezen. Jordy denkt iedereen en Jeffrey zegt ja dat is haar eigen recht. Ze kiest voor haarzelf. Op dat moment komt decision maker Eva de kamer in. Ze mochten aan iedereen de token verdelen. We zaten gewoon te denken… We kwamen met namen en toen zei ik ook Sharice je geeft altijd dingen aan anderen. Ik vind dat jij het mag. En toen zei ik ook jouw kast heeft nu toevoeging voor de groep (potloden om kaarten te maken). Iedereen wil de token, jouw kast heeft een toevoeging. En jij zit hier het langst. Het langst vraagt Jeffrey, totaal niet! Maar oke. Nee maar van de mensen die we hadden gaat Eva verder. Dus zo kwamen we erop uit. Maar dat hij (Big Brother) zegt ik doe hem even door de vending machine. Dachten we what the f*ck. Ik zei Biggie B je bent gemeen. Jordy richt zich op Jeffrey en benadrukt dat het wel goed komt. Makkelijker gezegd antwoordt Jeffrey nors. En nu hoor ik weer mijn naam in de gang. Jordy antwoordt dat hij zich niet zo druk moet maken. Ik kan niet tegen dat mensen mij zo neerzetten benadrukt Jeffrey. Misschien mogen wij straks ook nog even gezellig babbelen in de dagboekkamer merkt Jordy op. Kun je al je frustraties kwijt. Ik heb geen frustraties zegt Jeffrey. Ga je me nou woorden in mijn mond leggen? Nee zegt Jordy en begint te lachen. Niet veel later komt Sharice blij met haar nieuwe kleding de woonkamer in. En gaan de bewoners kaarten tekenen met behulp van Sharice haar potloden.

Op de hoogte blijven van het laatste Big Brother nieuws? Volg ons op Facebook en X zodat je niets mist!

Beoordeel dit bericht:
[Total: 4 Average: 5]

Ook interessant:

Laat een reactie achter

You cannot copy content of this page