Home » Salar en Nouchine spelen een spel, de jackpot is weer aangevuld

Salar en Nouchine spelen een spel, de jackpot is weer aangevuld

Door BigBrotherNederland

Er is een lange streamlock geweest. De bewoners hebben een spel gespeeld.. Wat er precies gebeurd is en wat ze gedaan hebben is niet helemaal duidelijk. De bewoners konden geld verdienen, Nouchine kreeg een stem van Dago te horen en ze moest aangeven wat er gezegd werd echt of nep was. Salar moest de knoppen bedienen in de dagboekkamer. Nouchine zat in de gameroom in een stoel met een telefoon. Uiteindelijk hebben ze 2500 euro verdient voor de jackpot. De opdracht zorgde voor de nodige emoties bij Nouchine, ze vond het fijn om haar vriend te kunnen horen. Doordat dit bedrag verdiend is zou dat betekenen dat de jackpot weer op het niveau is zoals tijdens de liveshow. Het bedrag compenseert de extra stem die Nawel vandaag gekocht heeft en de 1000 euro die de groep verloren heeft door het vertrek van Julio. En later wordt dat ook bevestigd door Big Brother als hij de bewoners naar de woonkamer roept. De jackpot wordt bekend gemaakt en deze staat weer op 49.797 euro. De groep reageert hier vanzelfsprekend erg blij op. Verder verloopt de avond vrij rustig, een aantal bewoners zitten in de sauna en in het huis wordt er wat gekletst in de badkamer.

Beoordeel dit bericht:
[Total: 47 Average: 4.4]

Ook interessant:

17 Reacties

Tinne 7 maart 2022 - 20:04

Zeer laffe streek van nawel, dat die dat zegt dat ze vertrouwbaar is en eerlijk. Speel het spel zoals iedereen maar niet tenkostte van de pot, de kijkers hebben mss medelijden met Nawel maar ik niet ben het beu met haar gezeur en gejank en geween van dat mens
Doe niet kinderachtig en speel met spel dat is BB

Beantwoord
Erna 8 maart 2022 - 12:24

En dat Leroy en Kristof geld gebruikt hebben om een pin te kopen ben je dat vergeten of vindt je dat wel oke?

Beantwoord
Monique 9 maart 2022 - 09:58

Nou Tinne ze speelt het spel nu toch ook!
Andere kopen ook immuniteit en is haar ook gegund

Beantwoord
Anneke 10 maart 2022 - 17:17

helemaal mee eens.

Beantwoord
Ruud 7 maart 2022 - 20:13

Geef Nawel groot gelijk en de verdediging was ook juist ,haar mannelijke bewoners hebben het elke keer geprobeerd haar er te krijgen nu is die beledig door haar uitleg.de negatieve instelling van Tobias en Salar word ook telkens meer irritante

Beantwoord
Alex 7 maart 2022 - 20:19

Nawel had al een stem gewonnen met de wijn op haar hoofd. Straks kan ze haar stemmen niet kwijt.

Beantwoord
Joyce 7 maart 2022 - 22:09

Wat fijn voor Nouchine dat zij Dago gesproken heeft, echt tof voor haar. Zij en Salar hebben weer geld voor de pot verdiend, daar kan Nawel wat van leren, want Nawel geeft alleen geld uit voor een extra stem, en geeft ook altijd snel op als er geld verdiend kan worden. Nouchine en Salar naar de finale!!!

Beantwoord
Monique 9 maart 2022 - 10:02

Nou Joice, Leroy Kristof en Tobias hebben ook geld uit de pot verkozen waarom de meest aangevallen persoon in huis dat dan niet zou mogen?!

Beantwoord
Ramona 7 maart 2022 - 23:48

Top! Goed gedaan van Nouchine.

Beantwoord
Hans s 8 maart 2022 - 09:02

Nawel altijd met haar emoties ik denk soms dat ze er niks van meent.

Beantwoord
Roberto 8 maart 2022 - 10:38

Dat kristof 1000€ heeft uitgegeven voor een pin en Salar geld uitgegeven heeft voor een pin voor Nouch daar praat niemand over maar over Nawel daar loopt de mond van over.

Beantwoord
Erna 8 maart 2022 - 12:39

BB zou haar moeten aanbieden dat ze €5000 krijgt uit de pot voor elke keer dat ze genomineerd is. In een klap €30.000 eruit. Dan wil ik de koppen wel eens zien. En als de storm is gaan liggen zeggen dat het een prank is.

Beantwoord
Angel 8 maart 2022 - 14:21

Wordt zo moe van dat gejank van Nawel had allang thuis moeten zijn is iemand die jankt of op bed ligt en niks doe .Aaandacht Moet ze maar thuis vragen

Beantwoord
Eduard 9 maart 2022 - 06:43

Ze gaat gewoon naar de finale! Snap je

Beantwoord
Lia 9 maart 2022 - 08:38

L.s.
Vreselijk,deze vrouw,niet eerlijk,waarom praat ze zo kinderachtig.ze hangt echt het slachtoffer uit.
Ze wint ,ze wordt in het spel gehouden,door haar volgers,

Dat is al lang bekend,ligt eeuwig op haar bed,
Het kan niet dat ze er steeds uit gestemd wordt,en toch er in blijft.‽???????????

Beantwoord
Rosie 9 maart 2022 - 14:57

Salar er uit is de beste finale.

Beantwoord
Thea 10 maart 2022 - 04:44

Begin me te iriteren aan dat gegil en geschreeuw.
En allemaal door elkaar tetteren

Beantwoord

Laat een reactie achter

You cannot copy content of this page