Axel is een paar dagen ziek geweest. Hij had hier veel last van, zoveel last dat hij uiteindelijk naar de panic room mocht verhuizen om hier tijdelijk te verblijven, afgezonderd van de groep. Axel kreeg daar voedselrijke voeding en een gameboy. Maar op deze nieuwe dag is daar verandering in gekomen, hij verblijft inmiddels weer in het huis.
Big Brother spreekt Axel toe in de panic room. Ik zie dat je weer beter bent. Mijn koorts is inderdaad helemaal weg antwoordt Axel. Dat je weer beter bent wil ook zeggen dat je weer terug het huis in mag gaat Big Brother verder. Je mag je koffer pakken en via de gang weer terug het huis in gaan. Je mag absoluut niets meenemen het huis in wat je ook niet bij je had. Axel gaat aan de slag en het duurt niet lang voordat hij het huis weer in stapt.
Met gebalde vuist komt hij de woonkamer weer in. Opgeknapt vraagt Jordy. Ik ben zo goed als opgeknapt zegt Axel met een lach. Gelukkig zegt Jordy en Elsa merkt op dat hij weer ready for the battle is. Dat is nodig denk ik zegt Axel terwijl hij naar zijn nominatie target pin wijst. Welcome back zegt Elsa en vraagt of hij lekker gegeten heeft. Axel antwoordt van wel, ik heb een pasta gegeten, soepje, brood met ham en kaas. Niels grapt dat hij ook ziek is. En ik kon douchen wanneer ik wil en zo lang je wilt zegt Axel. Het was gewoon normaal even. Niet veel later wordt de nominatie uitslag bekendgemaakt en hoort onder andere Axel dat hij definitief genomineerd is.
5 Reacties
voor Axel gestemd dat hij mag blijven. Hij verdient echt een extra kans.
Axel moet blijvenm
Axel mag van mij blijven en hopelijk komt hij heel ver. Dat valse gedoe naar hem toe, dat zegt meer over zijn mede bewoners, dan over hem. Axel; zet hem op, ik stem dat je mag blijven!!
Op Axel gestemd hoop dat hij blijft
dat is snel gegaan hoopen dat hij er niet uit hoeft en het liefts ook niet een van de anderen want ze hebben alle 3 een reden om er niet uit te hoeven axel had griep en wicky en sharice zijn nog maar net hun zelf dus dat lijkt mijn zonden ! ! !