Home » Keanu, Elsa, Axel en Jordy zijn de genomineerden van deze week, stemmen kan nu!

Keanu, Elsa, Axel en Jordy zijn de genomineerden van deze week, stemmen kan nu!

Door BigBrotherNederland

Op deze nieuwe dag staat er een spannende gebeurtenis op het programma. De genomineerden van deze week worden namelijk bekendgemaakt. Na de afwas is het dan zover, welke bewoners zijn genomineerd?

Zodra de schermen aangaan verzameld de groep zich voor de schermen. Keanu en Elsa besluiten een dansje te doen terwijl de eerste genomineerden op het scherm verschijnen. Het zijn Keanu en Axel. De volgende bewoner die op het scherm verschijnt is Elsa.. Dan is het tijd voor de laatste genomineerde bewoner. Jordy verschijnt op het scherm. Dit betekent dat Jordy, Elsa, Keanu en Axel de genomineerden van deze week zijn. Jordy lacht en roept loze woorden! Prachtig. Elsa geeft Jordy een knuffel. Samen niet alleen he benadrukt ze. Maar je wist het al vanaf gisteren. Ja joh antwoordt Jordy. Tuurlijk weet ik het, het zijn gewoon loze woorden van mensen hier. Lekker accepteren, klaar. Als ik hier volgende week nog ben weet ik genoeg. Elke week erop, haha. Niet veel later arriveren de nominatie pins voor de vier genomineerden.

Jordy kan niet begrijpen dat Axel is meegegaan. Dat is voor mij dat ik denk van ja. Voor hetzelfde geld hadden ze gelogen en hadden ze op jou zegt hij tegen Jane. Ja maar dit is de eerste keer dat ik niet samen met Axel een beslissing genomen heb. Het is wat het is zegt Jordy. Ik ga er ook niet heen joh. Niks aan te doen joh merkt Keanu op. Je kunt niet altijd zes gooien. En het leven is niet altijd een ponykamp. Vanaf nu kun je stemmen op de genomineerden Axel, Elsa, Keanu en Jordy via onderstaande linkjes. Let erop dat je stemt op de bewoner die je in het huis wilt houden.

Nederlandse kijkers stemmen hier

Belgische kijkers stemmen hier

Op de hoogte blijven van het laatste Big Brother nieuws? Volg ons op Facebook en X zodat je niets mist!

Beoordeel dit bericht:
[Total: 5 Average: 4.4]

Ook interessant:

11 Reacties

Roos 20 februari 2025 - 12:16

Hoop dat Elsa in het BB huis blijft.

Beantwoord
Doc 20 februari 2025 - 12:26

Jane, vertrouw die Axel niet. Het is een gluiperd. Hij probeert Sharice, Milena en Pootje goed te praten. Dan weet je gelijk aan welke kant hij staat. Lult met beide kanten mee. Bah!

Beantwoord
MV 20 februari 2025 - 13:00

Hopelijk volgende week Sharice en Milena op de bank, zo klaar met die rotte appels!
Mensen pesten maar het slachtoffer gaan uithangen “dat je niet zo wil worden neergezet”. Heb dan gewoon respect en zorg dat mensen je op niks moeten aanspreken.

Sharice is een marginale trien maar voelt zich de koningin van het huis, bah

Beantwoord
Patricia 21 februari 2025 - 22:07

Helemaal mee eens. Blijf van andermans spullen af. Blijf uit de kast van iemand anders. Achterbaks gedoe

Beantwoord
Snijers linda 20 februari 2025 - 13:03

Waarom ween je je bent zo geliefd dan moet je toch niet wenen ,maar ze hebben je allemaal door van ander mensen hun zaken blijf je af en uw maatje David die is van jou soort pas met die op die begint over iemand zijn vriendin en familie waar iedereen bij zit dat is zo vies bah en jij zult aan je karakter moeten werken arme mensen die jij verzorgd en Elena juist het zelfde

Beantwoord
Keetje 20 februari 2025 - 16:29

Milena en Sharice inpakken.
Wat een vervelende vrouwen. Vervolgens David en Axel!

Verder probeer ik de namen te verschuiven voor wie een team mag maken…lukt niet..

Beantwoord
Sandy 20 februari 2025 - 14:53

Laat Jordy maar vertrekken, die grote b#k van hem verziekt de sfeer en de verhoudingen onderling, je ziet iedereen door hem veranderen en niet in hun voordeel. Wat een kleuterklas is het momenteel zeg! Andere seizoenen zat er altijd een oudere bewoner bij die een rustpunt kon zijn te midden van al die kleuters, maar helaas hebben ze dit seizoen enkel maar kinderen in het huis gezet! De enige volwassen personen waren Karin en David maar die hebben helaas veel te snel het veld geruimd….. jammer!

Beantwoord
Keetje 20 februari 2025 - 16:33

Bij mij weten heeft er dit jaar geen Karin in gezeten…
Enne…Jordy mag/moet blijven..zegt waar het op staat in iemand zijn gezicht!
Die twee slachtoffers, Sharice en Milena, moeten zich doodschamen met hun kleutergedrag en aan iemand zijn persoonlijke spullen komen. Dat op zich is al n reden om hen er uit te smijten!

Beantwoord
A 21 februari 2025 - 00:38

Jordy moet blijven zegt waar het op staat dat durft de rest niet. sharise moet eruit klein kind
Milena trapt in haar val

Beantwoord
Doc 20 februari 2025 - 19:47

Helemaal eens met Linda.

Beantwoord
Chris 21 februari 2025 - 19:16

Jordy moet blijven,dan is er nog iets te beleven

Beantwoord

Laat een reactie achter

You cannot copy content of this page