Home » Sharice snapt de haat tweets niet en Jane vindt dat ze altijd eerlijk geweest is

Sharice snapt de haat tweets niet en Jane vindt dat ze altijd eerlijk geweest is

Door BigBrotherNederland

Na het eerdere spel verloopt de middag rustig in het Big Brother huis. Er wordt genoten van het mooie weer. Ondertussen worden genomineerden Jordy, Jolien en Keanu naar de panic room geroepen. Daar wordt de podcast opgenomen. Jane en Sharice besluiten alvast te koken. Al snel gaat het over de tweets van fans die ze gezien hebben.

Ik vond het wel opmerkelijk dat onze haat comments niet zo erg zijn als die van hun zegt Sharice. Ik snap onze comments niet lacht Jane, dat ten eerste. Hoe kan dat toch ook merkt Sharice op. Ik ben benieuwd wat er in de podcast gezegd gaat worden. Ik denk dat wij sowieso geroosterd worden. Ik denk ik sowieso antwoordt Jane. Ik heb gisteren ook al gezegd het is niet een plan wat op de een of andere dag bedacht is. Ik snap wel dat ik erop aangekeken wordt. Ik wist wat de consequenties waren. Ik kan moeilijk janken nu. En hoeveel hints moet ik nog geven, even serieus? Ik heb zelfs eerlijk tegen Jolien gezegd, ik speel het spel niet oprecht met iedereen. Sharice denkt ook niet dat het haar buiten kwalijk genomen kan worden. Ik ben altijd eerlijk geweest ondanks dat ik kleur bekend heb, ik ben altijd eerlijk geweest. Sharice is het er ook mee eens. Ik speel gewoon het spel merkt Jane op, dat maakt mij niet anders als persoon.

Uiteindelijk komen Jolien, Jordy en Keanu terug uit de panic room. Volgens Keanu was het een top podcast. Het was gezellig. Jolien voegt eraan toe dat ze geen spelletje gedaan hebben. Jordy zegt lachend tegen Mattheüs dat het alleen maar over Jane ging. Wat we ervan vonden dat Jane hoogverraad had gepleegd, dat ze ons verraden had. En wat we ervan vonden dat we een koekje van eigen deeg kregen. Die stellingen waren wel gebaseerd op haar. Wow zegt Mattheüs met een lach. Het was wel grappig eindigt Jordy.

Op de hoogte blijven van het laatste Big Brother nieuws? Volg ons op Facebook en X zodat je niets mist!

Beoordeel dit bericht:
[Total: 7 Average: 4.7]

Ook interessant:

8 Reacties

Keetje 6 maart 2025 - 17:09

Jane lijk je nou zo dom? Of ben je dom..
Je hebt gewoon gelogen. Meegelift op het succes en nu je er mee geconfronteerd wordt doen als of je achterlijk bent…
Ik heb spijt van alle keren dat ik ervoor gezorgd heb dat jij in het huis kon blijven.
En met mij zijn dat er héél veel.

Beantwoord
gerardus_12@hotmail.com 6 maart 2025 - 18:06

Mooi gedaan jullie drie laat JANE het maar voelen, wat voor dame eigenlijk is

Beantwoord
Ingrid Van Santvliet 6 maart 2025 - 18:09

Zal eens deugd doen als ze.een koekje van eigen deeg krijgen. Denken ze ku echt dat dat kartel gaat overleven???

Beantwoord
S 6 maart 2025 - 18:34

Ja inderdaad Jordy,koekje van eigen deeg ,
Slechte verliezer ben je ,hopelijk naar huis ,geen wonder dat je weinig vrienden hebt zoals jezelf zei ,
Maar goed ,spel is spel ,maar niet over lijken gaan ,

Beantwoord
gerardus_12@hotmail.com 7 maart 2025 - 13:15

Meneer S ,,,,Jordy heeft nog geen een woord slecht gepraat over zijn medebewoners..hij speelt zijn eigen spel zegt hij steeds maar praat ook gewoon in hun groep hoe zet beste kunnen doen,,,,,,,hij heeft nog nooit slecht gesproken over AXEL……DEZE WEL over jordy tegen Jane en de andere meeloper David pootje,………dus zeg nu niet eigen deeg………..maar als hij en Jolien erin blijven dan gaat het gebeuren dat jane axel en pootje erop staan

Beantwoord
Sylvia van der Meis-Strauss 6 maart 2025 - 20:34

Sorry Dames maar denk er maar eens goed over na.
De kijkers geven niet zomaar negatieve reacties .
Iedere of sorry zeggen of excuses .
Woorden zonder betekenis.
En sharice om dan tegen Jordy te zeggen dat
Hij in een psychiatrisch kliniek thuis hoort.
Is zeer respectloos.

Beantwoord
♡matheüs♡ 6 maart 2025 - 22:35

Matheüs is hot Jolien is cute and Jordy is looking for war.

Beantwoord
♡matheüs♡ 6 maart 2025 - 22:50

Big Brother, het beste programma ooit👌
BB: staat het voor B en B vol liefde? ,
J♡J (Jolien♡Jeff).🩷 Of……
BS: Brother and Sister Matheüs♡》Milena
BB: Bier Bij jordy🍺

Beantwoord

Laat een reactie achter

You cannot copy content of this page